مقالات عسل, مراقبت و سلامتی

ژل رویال و غلظت خون

ژل رویال و غلظت خون

ژل رویال و غلظت خون

درباره ژل رویال و غلظت خون، لازم است بدانید که ژل رویال در کاهش سطح کلسترول خون تاثیر می گذارد. افزایش سطح کلسترول بد خون یا HDL  موجب افزایش غلظت خون می شود. در واقع کلسترول همان سلول های چربی هستند که در داخل جریان خون وجود دارند. وجود این سلول ها در داخل خون، موجب بهبود عملکرد بافت های بدن می شود. اما مشکل اصلی زمانی پیش می آید که افزایش سطح کلسترول بد خون باعث بروز بیماری های قلبی و عروقی می شود. در برخی موارد موجب ایجاد سکته هم می شود.

توضیحاتی درباره ژل رویال و غلظت خون

رابطه ژل رویال و غلظت خون مرتبط به وجود ویتامین B3 در ترکیبات منحصر به فرد ژل رویال می باشد. ویتامین B3  باعث کاهش کلسترول بد خون و افزایش سطح کلسترول خوب خون می شود. ژل رویال با خواص معجزه آسای خود در متابولیسم سلول های چربی بدن نقش مهمی را ایفا می کند. در نتیجه کلسترول خون کم می شود. ژل رویال برای استفاده ی خانم های یائسه مبتلا به چربی خون توصیه می شود.

ژل رویال چیست؟

ژل رویال یکی از مهمترین محصولات زنبورهای عسل می باشد. ژل رویال مانند عسل و گرده، دارای خواص شگفت انگیزی در درمان بسیاری از بیماری ها می باشد. ژل رویال غذای ملکه زنبورهای عسل است. راز طول عمر و توان بالای باروری ملکه زنبورهای عسل در مصرف ژل رویال می باشد. بخش زیادی از ژل رویال از آب تشکیل شده است. این ژل دارای ویتامین های گروه B  از جمله ریبوفلاوین یا B2، بیوتین یا B7، تیامین یا B1، نیاسین یا B3 و اسید فولیک یا B9   و مواد معدنی مانند کلسیم، فسفر، گوگرد، منگنز، آهن، روی ، فسفر و آهن می باشد.

نحوه مصرف سیاه دانه با عسل + 13 خواص آن
مطالعه میکنم

تاثیر ژل رویال و غلظت خون در درمان بیماری های قلبی و عروقی

ژل رویال و غلظت خون با کاهش سطح تری گلیسیریدهای خون ارتباط دارد. طبق مطالعات و آزمایش های انجام شده، مصرف ژل رویال موجب کاهش غلظت خون و بهبود حال بیماران قلبی و عروقی می شود. البته برای بهره مندی از خواص درمانی این ماده طبیعی،  ژل رویال باید به صورت مداوم استفاده شود. مصرف 3 گرم ژل رویال در هر روز موجب کاهش 4 درصدی سطح کلسترول بد خون می شود. استفاده از این ژل برای درمان بیماری تصلب شرایین معجزه می کند. وجود استیل کولین در ترکیب ژل که یک انتقال دهنده عصبی است، باعث کاهش فشار خون می شود.

 

کلام آخر

رابطه ژل رویال و غلظت خون  می تواند مرتبط به تاثیر ژل رویال در  کاهش فشار خون بالا  و کاهش قند خون نیز باشد. مصرف این ژل به صورت ناشتا و قبل از خوردن صبحانه می تواند، در کاهش غلظت خون  و کنترل فشار خون بالا تاثیر گذار باشد. کسانی که از داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین استفاده می کنند،  نباید به صورت خودسرانه از این فرآورده زنبور عسل استفاده کنند. با کاهش غلظت خون و فشار خون، احتمال خونریزی وجود دارد. این افراد باید قبل از مصرف این محصول با پزشک مشورت کنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حاصل جمع زیر را تکمیل کنید. *