مقالات عسل, سبک زندگی

ژل رویال و جنسیت جنین

ژل رویال و جنسیت جنین

ژل رویال و جنسیت جنین

ژل رویال و جنسیت جنین به مقدار کلسیم فراوان ژل رویال مرتبط است. با استفاده مداوم از ژل رویال قبل از اقدام به باردار شدن، می توانید سطح کلسیم و منیزیم بدن خود را افزایش دهید در نتیجه احتمال پسر شدن جنین افزایش می یابد. ژل رویال دارای دو ماده مهم مانند ویتامین B5 یا پانتوتنیک اسید و DNA یا دزوکسی ریبونوکلئیک اسید می باشد که به بهبود سلامتی کل اندام های بدن کمک می کند.

توضیحاتی درباره  ژل رویال و جنسیت جنین

در رابطه با ژل رویال و جنسیت جنین می توان گفت که ژل رویال یک ماده ژلاتینی به رنگ سفید مایل به زرد روشن می باشد. این ماده غلیظ چسبناک در داخل آب حل می شود و مقداری کف تولید می کند. خاصیت ژل رویال اسیدی بوده و PH آن 5/3 تا 5/4 می باشد. در ترکیب ژل رویال آب، پروتئین، مواد احیا کننده، چربی، خاکستر و سایر مواد می باشد. به ژل رویال، شاه انگبین هم می گویند.

نتیجه مطالعات انجام گرفته بر روی شاه انگبین نشان می دهد که این ماده باعث افزایش طول عمر، افزایش قدرت باروری، و خواص ضد میکروبی و آنتی بیوتیکی  دارد. این ترکیب معجزه آسا، غذای ملکه زنبورهای عسل است و باعث افزایش طول عمر ملکه زنبورهای عسل، تولید تخم زیاد و قوی تر و بزرگتر شدن ملکه می شود. .(برای خرید ژل رویال طبیعی به سایت زنبورستان دکتر هانی راد مراجعه کنید.)

فواید ژل رویال

ضد میکروب و ضدعفونی کننده
افزایش طول عمر در صورت مصرف مداوم
تقویت نیروی جنسی
درمان سرد مزاجی
مفید جهت درمان بیماری های قلبی و عروقی
جلوگیری از بروز پیری زودرس
تنظیم متابولیسم
درمان کم خونی
کنترل فشار خون بالا

خواص پیاز و عسل-شربت پیاز و عسل
مطالعه میکنم

10-انرژی زا

درمان خستگی های شدید
درمان بیماری پوکی استخوان

خواص ژل رویال و جنسیت جنین

ژل رویال و جنسیت جنین مرتبط با افزایش میزان هورمون های جنسی و میل جنسی می باشد. این ژل دارای ویتامین E و هورمون های جنسی بوده و موجب تحریک میل جنسی می شود. با مصرف ژل رویال و بهبود عملکرد هورمون های بدن، ناباروری درمان می شود. ژل رویال با ترکیبات منحصر به فرد خود می تواند در تعیین جنسیت جنین تاثیرگذار باشد. اگر با مصرف ژل رویال در وعده صبحانه، کالری مناسب تامین شود و وضعیت متابولیکی مادر هم مناسب باشد، احتمال پسر شدن جنین افزایش می یابد.

گرسنگی طولانی و ایجاد تعادل منفی در بدن مادر زمینه را برای تولد دختر افزایش می دهد. دریافت مقدار فراوان گلوکز و کنترل قند خون برای تولد فرزند پسر مهم است. ژل رویال با دارا بودن انواع ویتامین های گروه B ، ویتامین E ، قندها، استرول ها، مواد معدنی مهم مانند کلسیم، منیزیم و فسفر می تواند برای پسردار شدن مفید باشد. مصرف میوه هایی مانند موز، هلو، سیب، گوجه سبز، گیلاس،  انجیر، خربزه و تمشک بر تولد فرزند پسر تاثیر دارد.

کلام آخر

ژل رویال و جنسیت جنین به دلیل وجود ویتامین ها، مواد معدنی و قند فراوان  موجود در ترکیب ژل برای پسر دار شدن مناسب است. تئوری های تعیین جنسیت جنین با رعایت رژیم غذایی جنبه علمی ندارد و تضمینی نمی باشد. تعیین جنسیت فرزند بنا بر خواست خداوند است. هر آنچه صلاح ما باشد،  همان اتفاق می افتد. البته ما با رعایت نکاتی می توانیم زمینه را برای تولد فرزند پسر یا دختر سالم  فراهم کنیم.

تأثیر ژل رویال بر دیابت
مطالعه میکنم
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حاصل جمع زیر را تکمیل کنید. *