مراقبت و سلامتی, مقالات عسل

ژل رویال برای شیمی درمانی

ژل رویال برای شیمی درمانی

ژل رویال برای شیمی درمانی

در رابطه با ژل رویال و شیمی درمانی باید بگوییم که ژل رویال موجب کاهش بروز عوارض جانبی روش های مختلف درمان سرطان می شود. شیمی درمانی برای درمان بیماری سرطان با عوارض جانبی همراه می باشد که می توان به مواردی مانند ایجاد  التهاب، زخم دهان و گلو یا موکوزیت ، مشکلات سیستم گوارشی و نارسایی قلبی اشاره کرد. این ژل موجب کاهش بروز احساس درد، مشکلات قلبی و ناراحتی های سیستم گوارشی به طور چشمگیری می شود.

توضیحاتی درباره ژل رویال برای شیمی درمانی

استفاده از ژل رویال و شیمی درمانی موجب می شود، از بروز ناراحتی های قلبی به صورت باورنکردنی جلوگیری شود. همچنین مصرف موضعی ژل رویال باعث بهبود التهاب مخاط و  زخم دهان می شود. طبق مطالعات انجام شده درباره استفاده از ژل رویال در مورد کودکان مبتلا به لنفوم حاد و لوسمی، نتایج بسیار خوبی به دست آمد.(برای خرید ژل رویال طبیعی به سایت زنبورستان دکتر هانی راد مراجعه کنید.)

مصرف این ژل موجب بهبودی سلامت عمومی کودکان، افزایش تعداد گلبول های سفید خون و افزایش وزن کودکان شد. البته قابل به ذکر است، استفاده از این ژل باید در کنار روش های درمانی سرطان مثل شیمی درمانی برای  بهبودی حال بیماران باشد.

مطالعات درباره ژل رویال برای شیمی درمانی

بر اساس تحقیقات انجام شده در یکی از  دانشگاه های علوم پزشکی ژاپن که بر روی بیماران مبتلا به سرطان های سر و گردن  انجام شد، نتایج جالبی به دست آمد. طبق این تحقیقات، با مصرف سه بار در روز از ژل رویال می توان به درمان التهاب و زخم دهان و گلو ناشی از شیمی درمانی کمک شایانی کرد. این ژل با ترکیبات معجزه آسای خود می تواند موجب بهبود حال بیماران سرطانی بعد از انجام شیمی درمانی شود. خواص ضد باکتریال و وجود آنتی اکسیدان های فراوان در ترکیب ژل به این امر کمک می کند.

عسل برای عفونت بدن + 7 خاصیت مهم آن
مطالعه میکنم

شیمی درمانی چیست؟

در روش جراحی و پرتو درمانی برای درمان سرطان فقط سلول های سرطانی یک قسمت مشخص از بدن حذف می شوند. ولی در روش شیمی درمانی سلول های سرطانی که در تمام بدن پخش شده اند، از بین می روند. شیمی درمانی برای درمان سرطان های که متاستاز داده اند و پیشرفت کرده اند، به کار برده می شود. در شیمی درمانی داروهایی به صورت مستقیم به داخل ماهیچه های ران و یا بازو تزریق می شود . احساس درد در تمام قسمت های بدن اعم از سردرد، درد معده، درد ماهیچه ها و احساس گزگز دست و پا از عوارض شیمی درمانی می باشد.

 

کلام آخر

در رابطه با ژل رویال و شیمی درمانی می توان به درمان عوارض جانبی شیمی درمانی مانند خستگی شدید، ضعف و بی حالی، سوزش و بی حسی، دردهای عضلانی، اسهال، حالت تهوع و استفراغ، اختلالات خونی و یبوست اشاره کرد. برای این منظور باید در هر روز یک گرم ژل رویال را به صورت زیرزبانی استفاده کرد. سپس برای تکمیل درمان یک قاشق عسل طبیعی را هم استفاده کرد.  مصرف عسل و ژل رویال موجب افزایش قوای بدنی، افزایش سطح کلاژن و آنتی اکسیدان ها در بدن بیمار می شود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حاصل جمع زیر را تکمیل کنید. *